HARMAN GRUP / HARMAN YAPI MİMARLIK
 • harmangrupinsaat@gmail.com
 • 0532 393 60 20
 • 0212 669 22 88
 • HARMAN YAPI MİMARLIK 2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.
  HARMAN YAPI MİMARLIK olarak Bahçeşehir ve çevre semtlerde pimapen,duşakabin, cam balkon , cam oda , sineklik ve küpeçte gibi ürün gamı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
  HARMAN YAPI MİMARLIK Firmamız PİMAPEN A.Ş. Yetkili bayisidir.
  HARMAN YAPI MİMARLIK , www.bahcesehirpimapen.com adresinde verdiği kaliteli hizmet ve servisle Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy ve Beylikdüzü bölgesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda çok sayıda ev ve işyerinin ihtiyacı olan pvc doğrama , cam balkon sistemleri ve alüminyum doğrama , otomatik kepenk , menfez gibi ihtiyaçlarına cevap vermiştir.
  Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma, ödeme kolaylıkları sunan bahçeşehirpimapen uzman kadrosu ile verdiği kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşterilerimize uygun ve ihtiyacı olan ürünü doğru tespit ederek alınan hizmetin ve ürünün uzun süre kullanılması için çalışmaktadır.
  Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda imalat ve montaj dışında tamir hizmeti de veren bahçeşehirpimapen evlerinizdeki doğramaların uzun ömürlü kullanılması için sizin hizmetinizdedir.  Yazılım Dersleri Network Dersleri Server Dersleri Yazılım Blogları Emre Başaran